Witam Państwa.........

Piotr Nieziołek właściciel firmy SAUNA PBNnazywam się Piotr Nieziołek - jestem właścicielem i szefem firmy SAUNA PBN.


Firma SAUNA PBN jest polskim producentem kabin saun fińskich (tradycyjnych i ogrodowych), kabin IR ogrzewanych promiennikami podczerwieni oraz kabin Combi, łączących funkcję sauny tradycyjnej z funkcją kabiny IR, a także dystrybutorem wyposażenia i akcesoriów do saun renomowanych producentów fińskich.
Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie naszych produktów - metodą "pod klucz". W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno modele typowe, jak i możliwość zaprojektowania rozwiązania indywidualnego. Jesteśmy gotowi doradzić i wspólnie znaleźć rozwiązanie stosowne dla Państwa indywidualnych potrzeb lub warunków. Lubimy wyzwania, więc chętnie podejmujemy się zaprojektowania i wykonania saun na poddaszach i w nietypowych wnętrzach.

Wspierają mnie doświadczeni i z wieloletnim stażem w naszej firmie,pracownicy produkcji - stolarze i montażyści, którzy fachowo zbudują Państwu saunę i sprawnie ją zamontują.
Natomiast przedstawiciele naszej firmy w Szczecinie, Kielcach i Goeteborgu odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty, dojadą na spotkanie żeby doradzić na miejscu zaplanowanym na saunę i załatwią wszystkie formalności związane z zamówieniem u nas sauny.

Jak..............

Nasza firma zajmuje się, tylko i wyłącznie, produkcją saun - możemy, zatem, skupić się na jak najlepszym wykonaniu produktu. Niektórzy nasi pracownicy i przedstawiciele posiadają przygotowanie projektowe potwierdzone uprawnieniami projektowymi w budownictwie, co pozwala nam zaoferować przemyślany, ergonomiczny produkt.

Śledzimy bieżące trendy i tendencje wiodących producentów saun w Europie i na bieżąco reagujemy na wszystkie nowości, a w zakresie wyposażenia współpracujemy tylko z dostawcami najlepszych materiałów i elementów wyposażenia. Z drugiej strony - zauważyliśmy, że niektóre nasze pomysły są kopiowane lub przyjmowane przez konkurencyjne firmy.

Gdzie..........

Oferujemy naszą usługę na terenie całego kraju, ale mamy też liczne realizacje na terenie Europy - w Holandii, Niemczech, Danii, Szwecji, Czechach i na Ukrainie.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Wieleń nad Notecią w Wielkopolsce, a w sąsiednim, oddalonym o 3 km Marianowie, mieści się nasz Zakład Produkcyjny.

Od sierpnia 2016 r. mamy naszego przedstawiciela na południowo-wschodnią Polskę, w Kielcach, który wkrótce uruchomi tam filię naszej firmy. Będziecie mogli tam Państwo zapoznać się z kilkoma przykładami rozwiązań, uzyskać wszelkie informacje i załatwić formalności związane z zamówieniem sauny. W ubiegłym roku, w związku z zainteresowaniem naszym produktem w Szwecji i kilkoma realizacjami, pozyskaliśmy przedstawiciela w Goeteborgu. Do niedawna prezentowaliśmy nasze produkty w Salonie firmowym w Szczecinie, ale obecnie funkcjonuje tam nasz przedstawiciel.

Kiedy.................

Działamy na rynku od 1991 r.

Początkowo byliśmy typowym zakładem stolarskim, którego głównym przedmiotem działalności było wykonywanie elementów wewnętrznych wykończeń obiektów w drewnie, produkcja i montaż drewnianych domków oraz drobne usługi stolarskie.

W 1992 r. wykonaliśmy pierwszą saunę.

Po pierwszych czterech latach - w 1996 r. - zdobywania doświadczeń, praktyki i nabywania wprawy w produkcji saun, zmieniliśmy strukturę firmy i wyposażenie, żeby skupić się tylko i wyłącznie na oferowanie jak najlepszego produktu w tym zakresie.

Rok 2000 zapisał sie w naszej firmie, ważnym z dzisiejszego punktu widzenia, zjawiskiem - zakończył się proces fluktuacji kadr. Wszyscy dzisiejsi pracownicy mogą pochwalić się, nie krótszym niż 16 letnim, stażem pracy w firmie.

Tymczasem, nadążając za obowiązującymi trendami, po roku przygotowań, w lutym 2001 r. jako jedni z pierwszych w kraju wprowadziliśmy do naszej oferty nowy produkt: kabiny IR - kabiny ogrzewane promiennikami podczerwieni, oparty w pełni na naszych projektach aranżacyjnych, a dwa lata póżniej - na przełomie lat 2003/2004 bardzo nowoczesne rozwiązanie w postaci kabin Combi, które łączą funkcję sauny tradycyjnej i kabiny IR.

Kolejne lata, to czas wytężonej pracy w zaspokajaniu Państwa potrzeb - wprowadzanie nowych rozwiązań materiałowych i aranżacyjnych oraz nowoczesnych produktów. Jednym z efektów tych doświadczeń i wsłuchiwania się w Państwa uwagi, jest autorski programator sauny.

Piotr Nieziołek