Wybierz najbliższy Twoim potrzebom wymiar sauny, kliknij na odpowiedni rysunek i zobacz więcej rozwiązań i szczegółów dla tego modelu.

 
 
 

Sauny fińskie

Jako producent saun fińskich wiemy w jaki sposób sprostać oczekiwaniom klientów. Zajmujemy się dostarczaniem oraz budową modeli katalogowych oraz realizacją zamówień indywidualnych. Na naszej stronie znajdą Państwo przykładowe wzory saun fińskich w wersji Standard wraz z ich wyceną. Koszt sauny fińskiej w wersji Classic podawany jest indywidualnie, ponieważ możliwe jest wprowadzenie modyfikacji wpływających na cenę. Wszystkie modele wykonujemy z dobrego gatunkowo drewna. Dzięki temu kabiny wyróżnia wysoka trwałość i estetyka. Sauny fińskie producenta SaunaPBN to odpowiedź na indywidualne potrzeby klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Sauny fińskie producenta SaunaPBN to w pełni wyposażone kabiny. Na stronie udostępniamy przykładowe rozwiązania dla modeli katalogowych wraz z ceną. Koszt sauny fińskiej na zamówienie ustalany jest indywidualnie. W cenę wliczony jest montaż oraz dowóz w zasięgu 300 km od siedziby firmy. Jako doświadczony producent saun fińskich zawsze służymy Państwu pomocą. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu.